
Свердлильний верстат для металу MAST Metalltechnik M-SV2030P
55 120 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: M-SV2030P 400V
Свердлильний верстат для металу MAST Metalltechnik M-SV2030P — це професійне обладнання для свердління, розсвердлювання, з'єднання та цекування металевих заготівок. Завдяки збільшеному ходу столу по вертикалі та можливості демонтажу столу дає змогу обробляти великогабаритні деталі. Живлення від трифазної мережі.
Обладнаний асинхронним двигуном із реверсом потужністю 1,5 кВт, що має 12 швидкостей обертання шпинделя в діапазоні 120-3480 об/хв. Хід шпинделя 120 мм дає змогу робити глибокі отвори. Підйом і опускання шпинделя відбуваються за допомогою ергономічної ручки на бічній панелі. Робочий стіл регулюється за висотою та кутом нахилу відносно шпинделя. На столі та основі є Т-подібні пази для кріплення додаткових інструментів. Замовити цей або інші свердлильні верстати для металу з гарантією й доставкою в Україні можна на.
Чому варто вибрати саме свердлильний верстат для металу MAST Metalltechnik M-SV2030PОсобенности станка:
Підлогове встановлення Живлення від трифазної мережі Асинхронний двигун із реверсом потужністю 1,5 кВт Ремінне передавання крутного моменту від двигуна до шпинделя 12 швидкостей обертання шпинделя в діапазоні 120-3480 об/хв Хід шпинделя 120 мм дає змогу свердлити глибокі отвори Опускання й підіймання шпинделя за допомогою ергономічної ручки Можливість нарізування різі в наскрізних отворах завдяки функції реверсу Робочий стіл регулюється за висотою та кутом нахилу> Збільшений хід столу по вертикалі та можливість демонтажу столу дають змогу обробляти великогабаритні деталі Під час демонтажу столу як опора може використовуватися основа 620х420 мм Т-подібні пази на столі та основі Відповідність європейським стандартам якості та безпеки. Часті питанняПропонуємо переглянути відповіді на часті питання про свердлильні верстати для металу.
Які основні критерії вибору свердлильного верстата для металу?Під час вибору свердлильного верстата для металу зверніть увагу на такі параметри:
Потужність двигуна Хід і швидкість обертання шпинделя Максимальний діаметр свердління Регулювання столу за висотою. Які операції можна виконувати на свердлильному верстаті для металу?Крім свердління, такі станки дають змогу виконувати:
Рослинку — збільшення діаметра наявних отворів Зенківка — розширення отвору під головки болтів або шурупів Розгортання — надання отвору точної форми та діаметра Нарізання різі. Які свердла використовуються в свердлильних верстатах для металу?Свердла підбираються залежно від необхідного діаметра отвору та типу металу. Для свердління твердих металів і сплавів використовуються твердосплавні свердла. Для неіржавкої сталі та чавуну підійдуть кобальтові. А для м'яких металів можна брати швидкорізальні свердла.
Як вибрати потужність свердлильного верстата?Для свердління м'яких металів підійде верстат потужністю 0,5-1 кВт. Для твердих металів потрібно 1-2 кВт. Обладнання для промислового застосування має мати потужність щонайменше 2,5 кВт.
Як правильно доглядати за свердлильним верстатом?Щоб верстат завжди був у належному стані, потрібно:
Після кожного використання очищати його від металевого пилу та стружки Регулярно змащувати рухомі елементи Стежити за гостротою свердел Контролювати правильність налаштувань.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST METALLTECHNIK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 58/61 кг |
| Виліт шпинделя від колони | 190 мм |
| Діаметр колони | 73 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Конус шпинделя | MK2 |
| Максимальний діаметр свердління | 32 мм |
| Потужність двигуна | 600 Вт |
| Напруга | 400 В |
| Оберти шпинделя | 180-2740 об/хв |
| Розмір основи | 485x290 мм |
| Размеры стола | 305x305 мм |
| Транспортні габарити | 1430x510x256 мм |
| Хід шпинделя | 80 мм |
- Ціна: 55 120 ₴









