
Свердлильний верстат для металу MAST Metalltechnik M-SV1520S-3
26 570 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: M-SV1520S-3 400V
Свердлильний верстат для металу MAST Metalltechnik M-SV1520S-3 якісно свердліє, розсвердлюється,зенкерування й цекювання заготівок з усіх типів металу. Настільний варіант із живленням від трифазної мережі.
Індукційний двигун потужністю 600 Вт має 12 швидкостей обертання шпинделя в діапазоні від 180 до 2740 об/хв. Максимальна глибина свердління — 80 мм, діаметр отвору — до 20 мм. Основа, стіл і свердлильна голова чавунні, колона — з міцної сталі. Стіл регулюється за висотою та кутом нахилу відносно шпинделя. Для оброблення деталей великого розміру стіл можна зняти та використовувати як опору основу. Т-подібні пази на столі та основі дають змогу закріпити додаткове обладнання. Купити верстат для свердління металу MAST Metalltechnik M-SV1520S-3 можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні.
Чому варто вибрати саме верстат для металу MAST Metalltechnik M-SV1520S-3Особенности станка:
Модифікація для трифазної мережі Настільне встановлення Індукційний двигун потужністю 600 Вт Ремінне передавання крутного моменту від двигуна до шпинделя 12 швидкостей обертання шпинделя в діапазоні від 180 до 2740 об/хв Максимальна глибина свердління — 80 мм Максимальний діаметр отвору — 20 мм Основа, стіл і свердлильна голова чавунні, колона сталева Регулювання столу за висотою та кутом нахилу відносно шпинделя Під час роботи з великими заготовками стіл можна зняти й як опору використовувати основу Т-подібні пази на столі та основі Компактний розмір Кнопка для аварійного вимкнення. Часті питанняПропонуємо до вашої уваги відповіді на питання про свердлильні верстати для металу.
Що, крім свердління, можна робити на свердлильному верстаті?Крім свердління, свердлильний верстат для металу дає змогу виконувати розтичку (збільшення діаметра отворів), зербування (створення фаски під головку гвинта або болта), цекування (оброблення поверхні навколо отвору) тощо.
Які матеріали можна обробляти на свердлильному верстаті для металу?Використовуючи різні свердла та режими оброблення, на свердлильному верстаті можна обробляти практично всі види металів, а зокрема:
Неіржавка й вуглецева сталь Алюміній Латунь Мідь Чавун Титантощо.
За якими характеристиками вибирати свердлильний верстат?Головні критерії вибору свердлильного верстата:
Потужність двигуна Швидкість обертання шпинделя та діапазон її регулювання Максимальний діаметр отвору та глибина свердління. Скільки коштує свердлильний верстат для металу?Вартість свердлильного верстата залежить від його типу та технічних характеристик. На нашому сайті є докладний опис і ціни верстатів, тому запрошують подивитися.
Скільки часу діє гарантія на свердлильні верстати?На свердлильні верстати надаємо гарантію на 12-24 місяці (залежно від виробника).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST METALLTECHNIK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53/56 кг |
| Виліт шпинделя від колони | 190 мм |
| Діаметр колони | 73 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Конус шпинделя | MK2 |
| Максимальний діаметр свердління | 20 мм |
| Потужність двигуна | 600 Вт |
| Напруга | 400 В |
| Оберти шпинделя | 180-2740 об/хв |
| Розмір основи | 485x290 мм |
| Размеры стола | 305x305 мм |
| Транспортні габарити | 895x490x290 мм |
| Хід шпинделя | 80 мм |
- Ціна: 26 570 ₴








