
Термомісткість для напоїв і продуктів Adriatic 6 л, салатова
1 205 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8002936900609
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна та практична Термомісткість для напоїв і продуктів 6 л у салатовому кольорі* з міцного поліпропілену прекрасно підійде для кейтрингу, виїзду на дачу, подорожі, пляжного відпочинку, користування вдома або в офісі та в інших випадках, коли необхідно тривале збереження великого об'єму напоїв або продуктів теплими або холодними (до 8 годин).
Термоізоляція забезпечується завдяки суцільному шару спіненого полістиролу в корпусі, що повторює форму контейнера без розривів. Ізотермічна ємність укомплектована краником і знімною основою, яка в перевернутому вигляді слугує підставкою, забезпечуючи комфортне розливання напоїв по склянках. Для виливання рідини злегка відкрутіть кришку місткості, потім натисніть кнопку на краніці.
Виріб безпечний для здоров'я та довкілля.
Пропонуємо вибрати якісні та ефективні акумулятори температури для продовження збереження температурного режиму всередині боксу за посиланням:
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сайті залежно від технічних параметрів Вашого екрана, а також, з огляду на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
**Виробник залишає за собою право модифікації дизайну та характеристик товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adriatic |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Стан | Новий |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Салатний |
| Час збереження температури | 8 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93 |
| Місткість | • 9 пляшок об'ємом 0,33 л; • 4 шт – 0,5 л |
| Висота | 32 мм |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Глибина | 23 мм |
| Комплектація | • корпус • основа-підставка • краник • ручка |
| Матеріал виробу | поліпропілен, термоізоляція — суцільний шар спіненого полістиролу |
| Обсяг | 6 |
| Переваги | • знімна основа-підставка • краник для розливання напоїв • ручка для комфорту транспортування • виріб безпечний для здоров'я та довкілля |
| Розмір зовнішній (ДхШхВ) | 23х23х32 см |
| Розмір упаковки | 25х25х33 см |
| Збереження температурного режиму | до 8 годин (з використанням акумуляторів холоду) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Упаковка | картон |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 1 205 ₴









