
Kelty спальник Galactic 30
9 225 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наличии
- Код: 35417222-DUG
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Kelty Galactic 30 – оновлена модель трьохсезонного пухового спального мішка. Легкий спальний мішок стандартного розміру підходить чоловікам зростом до 183 см. Компактний у складеному вигляді, комфортний і просторий під час сну. Пух із водовідштовхувальним просоченням допомагає спальнику залишатися сухим за вологої погоди. Спальники прямокутної конструкції легко зістебнути один з одним для більш теплих ночівель удвох, а також використовувати самостійно у вигляді ковдри.
Температура граничного комфорту: 30°F/-1°C
Особливості:
• підходить для людей зростом до 183 см
• легкий качиний пух 550 FP
• без капюшона
• шнур допомагає стягнути верхню частину спальника для м'якого і комфортного прилягання
• у розстебнутому виді прямокутної форми, зручно використати в якості ковдри
• двостороння застібка-блискавка може бути розстебнута знизу для терморегуляції в області ніг
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• чохол для транспортування в комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kelty |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1200 г |
| Вага наповнювача | 652 г |
| Вид | Ковдра |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Внутрішній матеріал | 50D Polyester Taffeta |
| Возраст | Дорослі |
| Зовнішній матеріал | 50D Polyester Taffeta |
| Наполнитель | 550FP Duck Down |
| Назначение | Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Велотуризм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Розмір в упакованому вигляді | 38 х 19 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
| Пол | Мужской |
| Температурний діапазон | -1 °C limit |
| Тип спальника | Одеяло |
| Упаковка | Одеяло |
| Утеплитель | Пух |
- Цена: 9 225 ₴



