
Kelty спальник Cosmic Down 40 Regular
7 200 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наличии
- Код: 35414824-RR
• підходить для людей зростом до 183 см
• виготовлений із гладкої та м'якої зовнішньої тканини Recycled 20D Nylon Taffeta і приємної до тіла підкладки Recycled 50D Polyester Taffeta
• пух 550 FP з водовідштовхувальним просоченням
• не містить перфторорганічні з'єднання PFC
• стьобана конструкція гарантує максимальне тепло та довговічність
• додаткове місце для ступінь забезпечує їх природне положення під час сну
• двостороння застібка-блискавка
• стрічка проти заїдання блискавки уздовж всієї застібки
• чохол для транспортування в комплекті
• внутрішня кишеня на блискавці для мобільного телефону або налобного ліхтаря
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kelty |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 740 г |
| Вага наповнювача | 259 г |
| Вид | Кокон |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Внутрішній матеріал | Recycled 50D Polyester Taffeta |
| Возраст | Дорослі |
| Зовнішній матеріал | Recycled 20D Nylon Taffeta |
| Наполнитель | 550FP Duck Down |
| Назначение | Альпінізм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Альпінізм, Кемпінг, Полювання, Риболовля, Трекінг |
| Розмір в упакованому вигляді | 29 x 18 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
| Пол | Мужской |
| Температурний діапазон | +4 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Упаковка | Кокон |
| Утеплитель | Пух |
- Цена: 7 200 ₴





