
-10%
Стілець розкладний із сумкою NeRest NR-25 S, чорний
833 ₴
748 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100599_2
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець розкладний із сумкою NeRest NR-25 S в універсальному чорному кольорі* прекрасно підійде для кемпінгу, туризму, риболовлі, відпочинку на природі або дачі завдяки якості та практичному дизайну. А також стане в пригоді в багатьох інших випадках, де потрібно швидко та без зусиль обладнати сидяче місце.
Конструкція проста й ефективна — стілець дуже легко складається/розкладається і має невелику вагу, забезпечуючи комфорт користування, транспортування і зберігання. Стільчик обладнаний сумкою на змійці з двома додатковими бічними відділеннями, одне з яких — закритого типу (на липучці), а інше відкрите для швидкого доступу. Подовжений регульований ремінець дає змогу зручно переносити стільчик на плечі.
Вологостійкий матеріал сидіння (Оксфорд 600D + ПВХ) вирізняється довговічністю й легким доглядом, а каркас, виготовлений зі сталевої труби (Ø 25) з полімерним напиленням, гарантує міцність конструкції. Завдяки дугоподібному будові ніжки моделі NR-25 S не занурюються в ґрунт.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних параметрів Вашого екрана, а також, з огляду на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
**Виробник залишає за собою право модифікації дизайну виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 390 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Ø 25 мм сталь із полімерним напиленням |
| Комплектація | • сумка з кишенями • регульований плечовий ремінець |
| Матеріал сидіння стільця | Оксфорд 600D+ ПВХ |
| Переваги | • складана конструкція • сумка на змійці з двома бічними відділеннями • компактність і комфортна вага • зручне зберігання і транспортування • зносостійкі матеріали • легкість у догляді |
| Розмір у складеному вигляді | 49х39х6 см |
| Розмір виробу (ШхГхВ) | 33х39х39 см |
| Розмір сидіння (ШхГ) | 28,5х33 см |
| Розмір упаковки | 50х40х7 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Упаковка | п/е пакет |
- Ціна: 748 ₴





