
Свердлильно-фрезерний верстат Cormak ZX7550CW
371 190 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: ZX7550CW
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСОБЕННОСТИ:
Застосовується на ремонтних заводах, в інструментальних майстернях і на виробничих підприємствах. Масивний стіл верстата дає змогу точно обробляти важкі й об'ємні елементи.
ПЕРЕВАГИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 970 кг |
| Габаритні розміри | 1120x1060x2035 мм |
| Діаметр різі | M16 |
| Кількість швидкостей (шпинделя) | 8.9 |
| Конус шпинделя | ISO 40 |
| Макс. діаметр вертикального фрезерування | 25 мм |
| Макс. діаметр свердління | 50 - 120 мм |
| Макс. довжина горизонтального фрезерування | 100 мм |
| Подача | 24-720 мм/хв (8 швидкостей) |
| ПОДАЧА ШПИНДЕЛЯ | 0,015; 0,08; 0,25 мм/хв |
| Размеры стола | 1000х240 мм |
| Відстань від шпинделя до столу | 100-480 мм |
| Відстань шпиндель — колона | 200-700 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 115-1750 (140-2100) свіч 60-1350 (72-1620) горизонтальний |
- Ціна: 371 190 ₴






