
Диван пластиковий садовий Keter Corfu II Love seat, коричневий
9 996 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8711245158259
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завантажити інструкцію з монтажу Диван Keter Corfu II Love seat
Диван пластиковий садовий Keter Corfu II Love seat у привабливому коричневому відтінку підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Це чудовий варіант для саду, тераси, балкона, веранди, басейну та іншої домашньої зони відпочинку, де є потреба обладнати комфортне та якісне місце для сидіння.
Стильний двомісний диван здатний витримати сукупне навантаження до 220 кг — по 110 кг на 1 посадкове місце. Завдяки якості використаних матеріалів і стилізації поверхні під плетений ротанг виріб поєднує чудову функціональність і ергономічний дизайн, надаючи шарму будь-якому простору. Висока спинка, широкі плоскі підлокітники, на які зручно ставити напої, і оптимальна висота сидіння гарантують чудовий комфорт і відпочинок. Подушки мають чохол на блискавці, який за потреби легко знімається і переться. Софа не схильна до іржавіння й гниття, завдяки неметалевій рамі. Матеріал виробу містить водонепроникне оброблення, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не блякне й не тьмяніє. Диван Corfu II Love seat легко мити та чистити. Монтаж виробу не вимагає додаткових інструментів!
Бренд Keter пропонує інноваційно розроблену продукцію з екологічно чистих матеріалів, що дає змогу оптимізувати простір саду та дому з турботою про довкілля.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сайті залежно від технічних параметрів Вашого екрана, а також, з огляду на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. |
| Упаковка | брендова картонна коробка |
| Комплектація | • диван 2-місний — 1 шт. • подушки — 2 шт. |
| Висота сидіння | 39 см |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Розмір упаковки | 120х80х36 см |
| Вага з упаковкою | 19 кг |
| Переваги | • стилізація поверхні під плетений ротанг • чохол подушок на змійці • широкі плоскі підлокітники • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легка в установленні та догляді • розбірна конструкція |
| Вага товару | 17 кг |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 70х128х79 см |
| Матеріал подушок | чохол — поліестер + бавовна; наповнювач — пінополіуретан |
| Колір подушок | сіро-бежевий |
| Висота з урахуванням спинки | 79 см |
| Максимальне навантаження на виріб | 110 кг на 1 місце |
| Глибина дивана | 70 см |
| Ширина дивана | 128 см |
| Цвет мебели | Коричневий |
| Диван прямий | 2-місний |
| Тип меблів | Диван |
| М'яка подушка сидіння | True |
| М'яка подушка спинки | False |
| Оббивний матеріал | поліпропілен |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 996 ₴







