
Шезлонг пластиковий BICA Nilo, сіро-бежевий
3 920 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 8003723101803
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний і стійкий Шезлонг пластиковий BICA Nilo у сіро-бежевому відтінку* — це не тільки практичний предмет садової архітектури або елемент облаштування простору навколо басейну та на пляжі, але й акцентна прикраса для стилізації цих та інших зон відпочинку. Виріб ідеально підходить для використання в котеджах, на дачі та заміських будинках.
Механізм регулювання кута нахилу спинки в 5 положеннях (включно з повністю горизонтальними) і зручні підлокітники з гладкого пластику забезпечують надзвичайно комфортний відпочинок: прийняття сонячних ванн, можливість читати книгу, пити та їсти. Для зручності експлуатації шезлонг обладнаний двома коліщатками. Модель Nilo захоплює вставками з витонченим оздобленням, стилізованою під плетений ротанг, а також міцною та легкою в догляді конструкцією з пластику, що має високу зносостійкість. Структура поверхні зі щілинами запобігає затриманню вологи та забезпечує ефективну циркуляцію повітря. Виріб не схильний до іржавіння та гниття, завдяки неметалевій рамі. Матеріал лежака містить водонепроникне оброблення, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не блякне й не тьмяніє. Завдяки гладкому пластику шезлонг Nilo зручний і легкий у догляді.
З увагою до сучасних тенденцій італійський бренд BICA пропонує вуличні меблі для комфортного проведення часу на природі відповідно до норм EN581-1/2/3. Уся продукція BICA виготовляється за технологією лиття під тиском із поліпропілену, належного перероблення.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сайті залежно від технічних параметрів Вашого екрана, а також, з огляду на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bica |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Наявність коліщаток | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Висота | 46 см |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 71 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу зі спинкою в найвищому положенні | 91 см |
| Висота сидіння | 30 см |
| Гарантія | 24 міс. |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Переваги | • 5 положень спинки • стилізація поверхні під штучний ротанг • зручне транспортування (2 коліщатка) • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий у догляді • конструкція передбачає штабелювання |
| Розмір виробу | 190х71х46 см |
| Розмір упаковки | 192х73х48 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Упаковка | картон |
| Цвет изделия | сіро-бежевий |
- Ціна: 3 920 ₴










