
Кондиционер THUNDER FLOW S2-5,3KW
46 310 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: FLOW S2-5,3KW
Кондиціонер THUNDER FLOW S2-5,3KW — це багатофункціональна спліт-система, здатна забезпечити комфортні кліматичні умови в приміщенні площею до 45 кв. м. Має 4 режими роботи — охолодження, обігрівання, вентиляція й осушення, а вбудований іонізатор видаляє неприємні запахи та очищає повітря від шкідливих речовин.
Обладнаний Wi-Fi-модулем, що дає змогу дистанційно керувати кондиціонером через мобільний застосунок. Сучасний світлодіодний дисплей показує параметри роботи та увімкнено функції. Кондиціонер комплектується пультом із чітким рідкокристалічним дисплеєм.
Пристрій працює на основі інверторної технології, що гарантує його ефективність, надійність і енергоощадження. Завдяки інтелектуальному обігріванню, ефективно працює навіть за низьких температур. Зроблений у мінімалістичному дизайні, цей кондиціонер вдало впишеться в будь-який інтер'єр.
Замовити сучасну та надійну спліт-систему можна в інтернет-магазині КМА ЮА за вигідною ціною, оскільки ми постачаємо продукцію безпосередньо від виробника.
Сфера застосування кондиціонера THUNDER FLOW S2-5,3KWТака спліт-система буде ефективною у всіх приміщеннях площею до 45 кв.м. Зокрема, вона рекомендується для:
Частих квартир і будинків Офісів Магазинів Кафе Студій Національних і комерційних установ Медичних установ тощо. Чому варто вибрати саме кондиціонер THUNDER FLOW S2-5,3KWРозглянемо можливості та особливості представленої техніки.
4 режими роботи — охолодження, обігрівання, вентиляція й осушення Обслуговування площі до 45 кв.м. Вбудований іонізатор для нейтралізації неприємних запахів і шкідливих речовин Сезонний коефіцієнт ефективності SCOP 4 — пристрій забезпечує 4 кВт теплової енергії за кожен витрачений 1 кВт електроенергії на опалення Інверторна технологія гарантує ефективність і економію електроенергії Екологічність — використовується холодоагент нового покоління R32 Інтелектуальний обігрів — зберігає ефективність роботи за низьких температур Вбудований Wi-Fi-модуль — можливість дистанційного керування кондиціонером через мобільний застосунок Пульт із чітким рідкокристалічним дисплеєм Сучасний світлодіодний дисплей на пристрої для контролю параметрів роботи Стильний мінімалістичний дизайн. Функції кондиціонера Таймер — увімкнення-вимкнення у встановлений час Турбо — робота на найвищій швидкості для максимально швидкого охолодження й обігрівання Оздоровча — увімкнення іонізації 8 °C — автоматичне увімкнення обігріву, якщо температура в приміщенні опускається нижче ніж 8 °C Автоматичне настроювання робочої температури Вимикання звуку — тиха робота на низьких швидкостях вентилятора Функціональність і комфорт — вимірює температуру в приміщенні для створення комфортних умов і економії електроенергії Еко адаптує роботу пристрою для максимального енергозбереження Захист від цвілі — продування великої кількості повітря Самоочищення — видалення бруду, пилу та бактерій із внутрішнього випарника Захист від дітей — блокування кнопок на пульті дистанційного керування. Переваги та вади кондиціонера THUNDER FLOW S2-5,3KWПерелічимо головні плюси та мінуси представленого кондиціонера.</p> <p> Плюси Мінуси
Обслуговування площі до 45 кв.м.
4 режими роботи
Наявність іонізатора
Інверторна технологія
Легке обслуговування
Що йде в комплектації кондиціонера THUNDER FLOW S2-5,3KWСтандартна комплектація кондиціонера містить:
Зовнішній блок із холодоагентом R32 Внутрішній блок Пульт дистанційного керування з РК-дисплеєм Кронштейн для кріплення зовнішнього блока Мідні кабелі для монтажу Шнур живлення Кабель під'єднання Дренажна труба Амортизувальні накладки під ніжки зовнішнього блока Герметик Щільна стрічка Тримач пульта Інструмент для затягування труб Керівництво користувача польською мовою Інструкція з Wi-Fi. Як правильно користуватися кондиціонером THUNDER FLOW S2-5,3KWПеред монтажем та експлуатацією кондиціонера уважно прочитайте інструкцію до обладнання.
Поради з експлуатації й обслуговуванняПід час використання кондиціонера дотримуйтеся правил експлуатації кліматичної техніки.
Використовуйте пристрій за закритих вікон. Не допускайте перекриття повітряного потоку сторонніми предметами Регулярно очищайте фільтри. Часті питанняПереглядайте відповіді на питання користувачів про кліматичне обладнання.
Як правильно підібрати кондиціонер за площею?Площа охоплення визначає потужність кондиціонера. Для приміщень до 20 кв.м рекомендована потужність — 2,5-3,5 кВт, 20-40 кв.м — 3,5-5 кВт, для великих площ потужність має бути від 5 кВт.
Який термін експлуатації кондиціонера?Це залежить від якості пристрою й умов його використання. За середньостатистичніми даними, інверторні кондиціонери слугують 8-12 років, стандартні — 6-9 років.
Що таке інверторний кондиціонер?Це пристрої, обладнані інверторним компресором, який регулює потужність роботи залежно від зовнішніх умов. Такі кондиціонери надійніші, ефективніші в роботі, довше слугують і економно споживають електроенергію.
Як часто потрібно проводити технічне обслуговування кондиціонера?Якщо немає проблем у його роботі, то раз на рік.
Як самостійно встановити кондиціонер?Монтаж стаціонарного кондиціонера досить складний і відповідальний, для цього потрібно мати відповідні знання та навички. Тому краще довірити цю роботу професіоналам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | зовнішній блок — 35 кг, внутрішній — 10 кг |
| Габаритні розміри внутрішнього блока | 910x294x206 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блока | 863x602x349 мм |
| Діапазон температур Н.с. для роботи зовнішнього блока | охолодження: -15°C-53°C / нагрівання: -20°C - 30°C |
| Заявлений коефіцієнт SCOP | 4,0 |
| Заявлений коефіцієнт SEER | 6,1 |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Компресор | інверторний — роторний |
| Потужність нагрівання | 5300 Вт |
| Потужність осушення (функція зниження вологості) | 1,5 л/ ч |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Робоча температура | 16°C - 31°C |
| Витрата повітря | у приміщенні — 800 м3/год |
| Управління | дистанційне керування/Wi-Fi |
| Холодоагент | R32 |
- Ціна: 46 310 ₴










