
Радіально-свердлильний верстат Cormak RD2000x63
2 000 710 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: RD2000x63
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НАЗНАЧЕНИЕ:
Радіально-свердлильний верстат Cormak RD2000x63 призначений для професійного оброблення великої кількості заготівок.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Верстати застосовуються на дрібносерійному виробництві, в інструментальних цехах малих і великих підприємств. Так само верстати з успіхом застосовуються в гаражних і ремонтних майстернях.
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМИ ПРАБУВАННЯ:
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
КОНУС ШПІНДЕЛЮ
T-подібні пази (14 мм) координатного столу для легкого та швидкого кріплення лещат і багато чого іншого
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7000 кг |
| Габаритні розміри | 3080x1250x3400 мм |
| Діапазон обертів шпинделя | 20-1600 об/хв |
| Макс. діаметр свердління | 63 мм |
| Потужність двигуна шпинделя | 5,5 кВт |
| Наконечник шпинделя | MT 5 |
| Размеры стола | 800х630 мм |
| Відстань від шпинделя до колони | 450 - 2000 мм |
| Відстань від шпинделя до поверхні столу | 400 - 1600 мм |
| Швидкості подавання шпинделя | 0,04-3,20 мм/об |
| Хід шпинделя | 450 мм |
- Ціна: 2 000 710 ₴





