
Підставка для садової парасольки Adriatic пластикова квадратна, антрацит, 18 л
573 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 8002936045010
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцна та надійна пластикова Підставка для садової парасольки Adriatic квадратної форми об'ємом 18 л прекрасно впорається зі своєю основною функцією і завдяки практичному графітовому відтінку впишеться в будь-який простір.
Трубка-тримач обладнана адаптером, який здатний утримувати стовпи парасольок діаметром від 18 до 33 мм. Основа підставки має отвір із заглушкою, через який зручно наповнювати виріб водою або піском для додаткової стійкості. Дві ергономічні бічні ручки забезпечують комфортне транспортування виробу разом із парасолькою в потрібну зону. Підставка зроблена в лаконічному дизайні з візерунком променистого сонця на основі, що надає їй грайливості. Матеріал виробу містить водонепроникне оброблення, а також стійкий до УФ-випромінювання.
Підставка для садової парасольки Adriatic, 18 л приємно здивує своєю якістю та зносостійкістю.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних параметрів Вашого екрана, а також, з огляду на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adriatic |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основи | 13 см |
| Висота труби-тримача | 26 см |
| Гарантія | 14 календ. дн |
| Для парасольок Ø труби | 18-33 мм |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал труби-тримача | пластик |
| Переваги | • адаптер для різних Ø парасольок • дві зручні ручки • отвір для наповнення водою або піском • погодостійкість і міцність виробу |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 45х45х36 см |
| Розміри упаковки | 46х46х15 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | підставка для садової парасольки |
| Упаковка | картон |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 573 ₴






