
Гільйотинні ножиці CK EMSA KM-13L 1300 × 1,5,5 мм
170 350 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: KM-13-L
ОСОБЕННОСТИ:
Призначення: гільйотинні ножиці KM-13L призначені для розрізання листового металу, товщина якого не перевищує 1,5 міліметра. Знаходить застосування як у невеликих приватних майстернях, так і на промислових підприємствах.
Переваги: рама пристрою виготовлена з якісної литий сталі, що вирізняється підвищеною міцністю. Для безпеки передбачений захист пальців оператора. Обладнання забезпечене кнопкою аварійної зупинки.
ПЕРЕВАГИ:
Корпус і ніжки зі сталевої конструкції;
Широкий стіл, що полегшує користувачеві контроль листового металу;
Різальний важіль із міцної платинової сталі;
Система механічного тиску, що запобігає ковзанню аркуша під час різання;
Якісні (K2379) суцільні чотиригранні нижні та верхні леза зі спеціальної сталі з подвійною стійкою до 530 мм і легко переміщується задній упор;
Передній скіс підходить для різання аркушів під кутом, а міліметровий кут забезпечує перпендикулярне різання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип приводу | Механічний |
| Тип верстата | Гільйотина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 кг |
| Гарантія | 12 |
| Максимальна товщина аркуша | 1,5 |
| Розміри (ДхШхВ) | 2470x850x1260 |
| Размеры стола | 650x1550 мм |
| Розміри столу: | 650x1550 мм |
- Ціна: 170 350 ₴


