
Стіл для саду пластиковий розсувний BICA Bergen, сіро-бежевий
8 085 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8003723104378
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний і міцний Стіл для саду пластиковий розсувний BICA Bergen у привабливому сіро-бежевому відтінку* ідеальне рішення для облаштування будь-якого відкритого простору — саду, тераси, зони барбекю, заходів просто неба, веранди, балконної, басейнової зони та багато іншого.
Виріб має прямокутну форму та 2 варіанти довжини, регульовану додатковою вставкою — у стандартному режимі (160 см) комфортно можуть розміститися 6 осіб, а в розширеному (220 см) — від 8 до 10 осіб. Для зміни довжини варто розсунути стіл і помістити посередині вставку, прикріплену під стільницею. Унаслідок варіативна конструкція забезпечує оптимальну площу поверхні для розміщення їжі, напоїв і предметів. Поліпропіленовий каркас гарантує міцність і довговічність, а матове покриття додасть елегантності простору. У центрі передбачений отвір для садової парасольки (Ø 4 см), ніжки відкріплюються, забезпечуючи зручність зберігання і транспортування. Дизайн моделі дає змогу вдало комбінувати стіл з іншими вуличними меблями. Виріб не схильний до іржавіння та гниття, завдяки неметалевій рамі. Матеріал столу містить водонепроникне оброблення, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не блякне й не тьмяніє. Стіл Bergen легкий у складанні, а також догляді.
З увагою до сучасних тенденцій італійський бренд BICA пропонує вуличні меблі для комфортного проведення часу на природі відповідно до норм EN581-1/2/3. Уся продукція BICA виготовляється за технологією лиття під тиском із поліпропілену, належного перероблення.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сайті залежно від технічних параметрів Вашого екрана, а також, з огляду на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bica |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 740 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 290 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 910 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 18 кг |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Переваги | • 2 варіанти довжини — 160 і 220 см • отвір для садової парасольки • ніжки відкріплюються • матове покриття • регульована площа поверхні для їжі, напоїв і предметів • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий в догляді |
| Розмір у розібраному вигляді (ДхШхВ) | 91х84х29 см |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 160/220х90х74 см |
| Розмір упаковки | 92х85х30 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Упаковка | брендова картонна коробка |
| Цвет изделия | сіро-бежевий |
- Ціна: 8 085 ₴










