
Стілець садовий пластиковий складаний BICA Carmen, сіро-бежевий
2 440 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 8003723100639
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фунціональний і міцний Стілець садовий пластиковий складаний BICA Carmen у стильному сіро-бежевому кольорі* добре підходить для облаштування будь-якого відкритого простору — саду, тераси, зони барбекю, біля басейну, парків, заходів просто неба, веранди, балконної зони та багато іншого. Також виріб зручно використовувати як додаткові "гостьові" меблі в будинку/квартирі.
Механізм регулювання кута нахилу спинки в 5 положеннях (1 — вертикальне; 2-3-4 — проміжні; 5 — майже горизонтальне) і широкі підлокітники з гладкого пластику забезпечують надзвичайно комфортний відпочинок: прийняття сонячних ванн, можливість читати книгу, пити та їсти. Висока ергономічна спинка задовольнить комфортом, а конструкція з отворами попереджає затримання вологи та забезпечує ефективну циркуляцію повітря. Виріб не схильний до іржавіння та гниття, завдяки неметалевій рамі. Матеріал містить водонепроникне оброблення, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не блякне й не тьмяніє. Завдяки складаній конструкції стілець Carmen зручний і компактний у транспортуванні та зберіганні. Гладка глянсова поверхня виробу передбачає легке миття й чищення.
З увагою до сучасних тенденцій італійський бренд BICA пропонує вуличні меблі для комфортного проведення часу на природі відповідно до норм EN581-1/2/3. Вся продукція BICA виготовляється за технологією лиття під тиском із поліпропілену, належного перероблення.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сайті залежно від технічних параметрів Вашого екрана, а також, з огляду на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bica |
| Країна виробник | Італія |
| Висота сидіння стільця | 420 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1040 см |
| Глибина стільця | 610 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 590 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з упаковкою | 6,1 кг |
| Висота виробу зі спинкою в найвищому положенні | 104 см |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Переваги | 5 положень спинки • складана конструкція • висока спинка з вентиляційними отворами • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий у догляді |
| Розмір у складеному вигляді (ДхШхВ) | 58х10х85 см |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 61х59х104 см |
| Розмір упаковки | 59х86х11 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Упаковка | брендова картонна коробка |
| Цвет изделия | сіро-бежевий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Вага | 5.1 |
- Ціна: 2 440 ₴










