
Стілець садовий пластиковий BICA Matrix, графіт
2 156 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8003723403532
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний і елегантний Стілець садовий пластиковий BICA Matrix у практичному кольорі* графіт підходить для будь-якого використання — у приміщенні та на вулиці, приватному чи професійному. Добре впишеться для облаштування відкритого простору — саду, тераси, зони барбекю, парків, веранди, кафе, заходів на свіжому повітрі, балконній зоні та багато чого іншого.
Завдяки якості використаних матеріалів виріб поєднує чудову функціональність і оригінальний дизайн. Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт, а акцентна спинка не залишить нікого байдужим. Стілець не вимагає збирання й не схильний до іржавіння та гниття, завдяки неметалевій рамі. Матеріал виробу містить водонепроникне оброблення, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не блякне й не тьмяніє. Конструкція посилена скловолокном, що забезпечує додаткову міцність і зносостійкість. Спеціальні заглушки на ніжках запобігають ковзанню виробу. Гладка поверхня стільця Matrix передбачає легке миття й чищення.
З увагою до сучасних тенденцій італійський бренд BICA пропонує нові пропозиції для комфортного проведення часу на природі відповідно до норм EN581-1/2/3. Уся продукція BICA виготовляється за технологією лиття під тиском із поліпропілену, належного перероблення.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сайті залежно від технічних параметрів Вашого екрана, а також, з огляду на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bica |
| Країна виробник | Італія |
| Висота сидіння стільця | 450 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 см |
| Глибина стільця | 550 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Колір | Антрацит |
| Ширина стільця | 580 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки | 3,9 кг |
| Матеріал | поліпропілен + скловолокно |
| Переваги | • акцентна спинка • гладка матова поверхня • міцна посилена конструкція • погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий у догляді • передбачає штабелювання |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 55х58х82 см |
| Розмір упаковки | 57х60х84 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Упаковка | картон |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Вага | 3.7 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
- Ціна: 2 156 ₴







