
Гідравлічний профіль гнучкий верстат MAST HRBM 50HV
314 480 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: MAST HRBM 50HV
Гідравлічний профіль гнучкий верстат MAST HRBM 50HV — це потужний інструмент для згинання металевих труб, смуги, прутка, тавра та швелера, який є чудовим варіантом для великих виробництв. Міцна та стійка конструкція з двома нижніми приводними валками діаметром 50 мм і твердістю роликів HRC48-52 забезпечує високу точність згинання та тривалий термін експлуатації. Ролики можуть регулюватися за шириною, що дає змогу виконувати широкий спектр завдань різної складності. Потужність двигуна — 2,2 кВт.
Підйом і опускання верхнього ролика відбувається за допомогою гідравлічної системи, що дає змогу працювати з товстими та твердими металами. Швидкість обертання гнучких роликів — 13 об/хв. Керування гнучкою здійснюється за допомогою пересувної панелі та педального механізму. Експлуатація верстата проста й інтуїтивно зрозуміла. Замовити верстат для згинання профілю та труб MAST HRBM 50HV можна на.
Особливості гідравлічного профілю гнучкого верстата MAST HRBM 50HV2 приводні нижні ролики діаметром 50 мм, з твердістю HRC48-52
Регулювання роликів за шириною
Двигун потужністю 2,2 кВт
Підйом і опускання верхнього ролика за допомогою гідравлічної системи
Датчик тиску
Робоча швидкість — 13 об/хв
Керування за допомогою пересувної стійки з панеллю та педальним механізмом
Зварена рама
Міцна та стійка конструкція
Проста експлуатація.
Часті питанняДля кращого ознайомлення з особливостями обладнання дивіться відповіді на часті запитання.
Які типи верстатів для згинання профілю та труб існують?Виділяють такі типи верстатів для згинання профілю та труб:
Ручні
Електромеханічні
Гідравлічні
ЧПУ.
На які параметри треба звертати увагу під час вибору верстата для згинання труб і профілю?Головними критеріями вибору гнучкого верстата є:
Максимальний діаметр труби та розмір профілю
Мінімальний і максимальний радіус гнучкості
Тип приводу
Товщина стінки матеріалу
Відповідні форми роликів.
Які переваги гідравлічних гнучких верстатів перед іншими типами?До переваг гідравлічних гнучких верстатів належать:
Висока потужність для згинання товстостінних профілів і труб
Плавне регулювання зусилля для точного згинання
Надійність і довговічність конструкції.
Які вади має гідравлічних верстатів для згинання труб і профілю?До вад такого обладнання можна віднести вищу початкову вартість і складніше обслуговування.
Що входить до технічного обслуговування гідравлічних гнучких верстатів?Для збереження функціональності гідравлічного гнучкого верстата необхідно:
Регулярно перевіряти рівень і якість гідравлічної олії
Перевіряти ущільнювачі та гідравлічні шланги на наявність пошкоджень
Виконувати профілактичну перевірку гідравлічного насоса
Периодически очищать ролики от остатков материала
Час від часу змащувати рухомі елементи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 647 кг |
| Габаритні розміри | 1500х950х1340 мм |
| Діаметр вала | 50 мм |
| Потужність двигуна | 2200 Вт |
| Напруга | 380 В |
| П-подібний профіль | висота — 45 мм, товщина — 6 мм, ширина — 85 мм |
| Пруток, макс. діаметр | 35 мм |
| Прямокутний профіль | висота — 50 мм, товщина — 3 мм, ширина — 70 мм |
| Прямокутний пруток | висота — 35 мм, ширина — 35 мм |
| Швидкість обертання гнучких роликів | 13 об/хв |
| Т-подібний профіль | висота — 60 мм, ширина — 60 мм |
| Товщина смуги | 15 мм |
| Ширина смуги | 100 мм |
- Ціна: 314 480 ₴

