
Напівелектричний оливний візок Cormak B1516
107 150 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: B1516
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівелектричний оливний візок Cormak B1516 використовується для навантаження та розвантаження високих складських стелажів і великих вантажівок.
Переваги:
Міцна конструкція з високоякісної сталі забезпечує більшу жорсткість і стабільність під час підйому. Індикатор заряду батареї на блоці керування. Запобіжний вимикач Вбудований контролер для захисту акумулятора від розряджання або пошкодження Герметичний акумулятор AGM Гальмо для додаткової безпеки| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 121350 В/А·год |
| Вага | 328 кг |
| Максимальна висота підіймання | 1600 мм |
| Максимальне навантаження | 1500 кг |
| Загальна довжина | 1735 мм |
| Загальна ширина | 800 мм |
| Радіус повороту | 1430 мм |
| Відстань між вилами | 500 мм |
- Ціна: 107 150 ₴






