
Акумуляторний кущоріз Zipper ZI-HST40V-AKKU
8 880 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: ZI-HST40V-AKKU
АКУМУЛЯТОРНИЙ КУСТОРЕЗ ZIPPER ZI-HST40V-AKKU
Акумуляторний кущоріз ZIPPER ZI-HEK40V-AKKU прекрасно справляється зі стриженням живоплоту та окремо лих кущів. Водночас невелика вага, порівнюючи з бензиновими аналогами, робить роботу з цим пристроєм одним задоволенням.
Переваги цієї моделі кущоріза:
Потужний 40 В акумулятор.
Оптимальне керування завдяки правильно спроєктованому розташуванню двигуна/акумулятора.
Включається одним натисканням клавіші.
Мобільність завдяки невеликій вазі, кущоріз легко переносити.
Повний заряд акумулятора розрахований на роботу, упродовж 60 хвилин.
Довжина ножиць (520 мм) і різальна головка з поворотним діапазоном +50 - 75° дає змогу стригти живі огорожі та чагарники навіть у найбільш важкодоступних місцях.
Додатковий комфорт завдяки м'якій ручці для заглушення вібрацій
Акумулятор до комплекту не входить!
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікація всього обладнання Zipper, яке представлене з 2008 року на всьому європейському ринку
- Широкий модельний ряд
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найбільш доступних на ринку України
- Сертифікація СЕ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | літій-іонний акумулятор |
| Вага | 4 кг |
| Час заряджання | ~ 60 хв |
| Габарити упаковки | 585х770х280 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ножиць | 520 мм |
| Напруга | 40 В постійного струму |
| Напруга батареї | 40 В |
- Ціна: 8 880 ₴




