
Форматно-роздрібний верстат Robland 14-Z300M
543 500 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 14-Z300M
Додаткова комплектація Robland Z 300M:
Електродвигун потужністю 7 кВт, включно з автоматичним перемиканням двигуна «Зірка-трикутник» і три швидкості: 3000/4000/5000 об/хв
Здійснення верстата з однією фазою 220 В 2,2 кВт
Додаткова кнопка старт/стоп, вбудована в ковзний стіл (каретку)
Ширина пиляння по правій паралельній лінійці:
— 700 мм, замість 1250 мм
— 1000 мм, замість 1250 мм
— 1350 мм, замість 1250 мм
Цифровий індикатор розмірів на правій паралельній лінійці (діаметр штанги 35 мм)
Цифровий індикатор розмірів на правій паралельній лінійці (діаметр штанги 50 мм)
Поперечний фронтальний стіл від моделі Z400 (разом стандартного)
Цифровий індикатор розмірів на лівій поперечній лінійці (на одному упорі)
Великий фронтальний поперечний висувний стіл від моделі Z400, додаткова планка на столі та індексна система позиціювання
Система швидкого позиціювання підрізної пили «LEADER»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robland |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Додатковий сервіс | Навчання, Установка, Сервісне обслуговування |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 120 мм |
| Споживана потужність | 7.7 кВт |
| Розпилювання | Поздовжня, Під кутом, Поперечна |
| Швидкість обертання диска | 5000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 3200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Висота | 1100 мм |
| Довжина | 3220 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 120 мм |
| Довжина заготівлі | 3200 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 120 мм |
| Товщина заготовки | 120 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційні виходи | 60/120 мм |
| Вага | 980 кг |
| Висота пропилу 45° | 90 мм |
| Висота пропилу 90° | 60 мм |
| Габаритні розміри в приміщенні | 3220x1250x1100 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр основної пили | 315 мм |
| Діаметр підрізного диска | 120 мм |
| Потужність двигуна основної пили | 4,4 кВт |
| Потужність двигуна підрізної пили | 0,75 кВт |
| Оберти основний диск | 4000 об./хв |
| Оберти підрізний диск | 8200 об./хв |
| Посадковий діаметр основної пилки | 30 мм |
| Посадковий діаметр підрізного диска | 20 мм |
| Розмір рухомого столу | 3200x355 мм |
| Розміри основного столу | 985x710 мм |
| Швидкість обертання додаткового диска | 9000 |
| Кут нахилу пили | -45° – 90° |
| Ширина різання (правий паралельний упор) | 1250 мм |
- Ціна: 543 500 ₴










