
Kelty стілець Deluxe Lounge
5 400 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Нет в наличии
- Код: 61510219-CYB
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Kelty Deluxe Lounge – складаний стілець для відпочинку на природі, в кемпінгу, на пляжі або музичному фестивалі. Підвищений комфорт забезпечує трипозиційне положення спинки, регульовані підлокітники і кишені для напоїв. Зручний чохол для зберігання і транспортування з ручкою для вертикального перенесення і м'яким плечовим ременем.
Особливості:
• міцний сталевий каркас
• щільний зносостійкий поліестер 600D
• стебнована конструкція сидіння з м'яким наповнювачем з піни
• регульована в трьох положеннях спинка
• регульовані підлокітники
• дві регульовані теплоізольовані кишені для напоїв
• щільний чохол для зберігання і транспортування з ручкою і плечовим ременем
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kelty |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.6 кг |
| Высота сидения | 36 см см |
| Максимальная нагрузка | 147.4 кг |
| Материал | 600D Polyester |
| Назначение | Кемпінг, Полювання, Риболовля |
| Рекомендоване використання | Кемпінг, Полювання, Риболовля |
| Размер | 62 х 64 х 95 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 100 х 23 х 23 см |
- Цена: 5 400 ₴







