
Kelty намет Sequoia 4
21 150 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Нет в наличии
- Код: 40817818-DT
• вільностояча конструкція
• швидке та легке встановлення / збірка
• збільшений внутрішній простір - дозволяє вільно стояти людям з ростом до 1.83 м
• один великий D-подібний вхід та один тамбур
• проклеєні шви дна і тенту
• вентиляційні віконця в тенті
• дрібнозерниста сітка не пропускає навіть найменшіх комах
• конструкція каркаса з чотирьох сталевих дуг
• внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
• кольорове маркування кріплень для швидкого та зручного встановлення
• інтегровані в тенті кишені для фіксації розтяжок
• безшумні застібки-блискавки
• компактний чохол для намету
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kelty |
| Количество входов | 1 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Дуги | |
| Количество дуг | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (повний комплект) | 9.4 кг |
| Довжина тамбура | 91 см |
| Каркас | Steel |
| Кілочки в комплекті | Стальные |
| Количество мест | 4 |
| Матеріал внутрішнього намету | 68D Polyester / No-See-Um Mesh |
| Материал дна | 68D Polyester 1800 mm |
| Материал тента | 68D Polyester 1800 mm |
| Вместимость | 4 человека |
| Назначение | Кемпінг, Риболовля |
| Рекомендоване використання | Кемпінг, Риболовля |
| Розмір (довжина х ширина х висота) | 249 х 224 х 173 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 66 х 20 х 32 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
- Цена: 21 150 ₴







