
Сідачка Tatonka Foldable Seat Mat 26x34 (TAT 3235.331)
740 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4013236340037
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складний килимок для сидіння Tatonka Foldable Seat Mat
Tatonka Foldable Seat Mat – сідачка з "пінки" EVA невеликого розміру для зручності перенесення та використання в похідних умовах.
Легко складається у компактний міцний чохол, що йде в комплекті.
Особливості сідачки Tatonka Foldable Seat Mat:
- Легка вага
- У складеному стані майже в 4 рази менше
- У комплекті із міцним чохлом.
Характеристики сідачки Tatonka Foldable Seat Mat
- Розмір: 26 х 34 см,
- Розмір в упаковці: 13,5 х 9 х 6 см,
- Вага: 50 г,
- Матеріал: EVA Foam.
Ви можете купити сідачку Tatonka Foldable Seat Mat за доступною ціною та з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті. Виникли питання щодо товару? Будемо раді проконсультувати та допомогти вибрати найбільш підходящий товар, який вирішить саме ваші завдання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatonka |
| Користувальницькі характеристики | |
| R-value | 1 - 1,9 |
| Варіанти кольорів | Olive |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Довжина | 34 см |
| Тип | Сідачка |
| Товщина | 0.7 см |
| Форма клімка | Прямокутний |
| Колір | Olive |
| Ширина | 26 см мм |
- Ціна: 740 ₴





