
-15%
Термочайник Mega CLO095PPWB, 0,95 л, темно-сірий
843 ₴
714 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 0717040135899_2
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термочайник Mega CLO095PPWB, 0,95 л темно-сірого кольору* чудово підійде для кемпінгу, кейтрингу, виїзду на дачу або природу й в інших випадках, коли необхідне тривале збереження напоїв теплими (до 8 годин) або холодними (до 24 годин).
Підсилює термоізоляційні властивості виробу гвинтовий корок-кришка зі спеціальним пазом, що дає змогу виливати напій без відкручування. Деталь також обладнана важелем для блокування/розблокування наливання напою, що запобігає втраті температури та забезпечує комфорт користування. Для додаткової зручності Термочайник Mega CLO095PPWB має спеціальний носик, що дає змогу легко й акуратно наливати вміст. Нековзна ручка виробу робить використання і транспортування ще практичнішим.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сайті залежно від технічних параметрів Вашого екрана, а також, з огляду на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
**Виробник залишає за собою право модифікації дизайну виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 0.95 мл |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Ручка | Є |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Час збереження тепла | 8.0 |
| Час збереження холоду | 24.0 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 620 г |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Ширина горловини | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | • корпус із колбою • корок-кришка гвинтового типу |
| Переваги | • для збереження тепла та холоду • корок-кришка з пазом для розливу без відкручування • важіль для блокування/розблокування наливання напою • зручна нековзна ручка • герметичність • спеціальний носик для легкого й акуратного виливу рідини |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 16х16х27,5 см |
| Розмір упаковки | 16х16х28 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Цвет изделия | темно-сірий |
- Ціна: 714 ₴




