
Верстат для шліфування та фрезерування площини ГБЦ і БЦ Carmec SG-330
536 140 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SG 330
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат для шліфування та фрезерування площини ГБЦ і БЦ Carmec SG-330 призначений для шліфування та фрезерування головок блока циліндрів двигунів легкових автомобілів і малотоннажних вантажівок.
Верстат обладнаний електромотором, що забезпечує два режими обертання шпинделя: 900 об./хв – для фрезерування ГБЦ з алюмінію; 1400 об./хв — для шліфування деталей із чавуну, а також для оброблення ГБЦ із фор камерами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальне переміщення шліфувальної бабки | 205 мм |
| Вага | 430/550 кг |
| Діаметр шліфувального кола | 330 мм |
| Зона оброблення | 700×180/600×225/500×260/400×285/350×300 мм |
| Напруга | 400 В |
| Споживана потужність | 1,5 кВт |
| Швидкість обертання шпинделя | 900-1400 об/хв |
| розмір робочого столу | 750×295 мм |
- Ціна: 536 140 ₴





