
Плоскофрезерний верстат для фрезерування площин головок і блоків CARMEC SG1400М
1 910 580 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SG 1400M
Плоскофрезерний верстат для фрезерування площин головок і блоків CARMEC SG1400M розроблений відповідно до стандартів сучасних високопродуктивних цехів, а також доступним доповненням до будь-якого механічного цеху.
Тепер ви можете відновити поверхню всіх чавунних, алюмінієвих, дизельних головок циліндрів зі сталевими камерами попереднього згоряння й блоками на повній швидкості шліфувального механізму (без охолоджувачів) за скорочений час оброблення
Добре перевірено рішення, оскільки жорстка чавунна основа та стіл мають плоску та V-подібну конструкцію, що забезпечує точну паралельність і відстеження збоку в бік.
Безступенево ковзне переміщення столу забезпечує точне оброблення поверхні, бажане для широкого діапазону матеріалів, що використовуються.
Кульвінтова пара з ремінним приводом забезпечує плавну роботу й рівномірніше переміщення навіть за малих величинах подавання. Чавунна станина коробчастого типу з напрямними сучасної конструкції та прецизійними кульковими парами забезпечують верстату SG 1400М високу жорсткість і точність. Для плавного регулювання швидкості обертання двигун шпинделя керується частотним регулятором Siemens SINAMICS V20.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1480/1950 кг |
| Габаритні розміри | 2600×1250×2050 мм |
| Діаметр шліфувального кола | 405 мм |
| Макс. поздовжнє переміщення столу | 1420 мм |
| Макс. ширина заготівки | 405 мм |
| Потужність шпинделя | 4.2 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Споживана потужність | 5 кВт |
| Робоча довжина | 1200 мм |
| Розмір столу | 1300×310 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 500 - 1350 об/хв |
| Транспортні габарити | 2750×1280×2300 мм |
| Частота обертання шліфувального кола | 500 — 1350 об/хв |
- Ціна: 1 910 580 ₴





