
Плоскошліфувальний верстат для шліфування та фрезерування площини ГБЦ і БЦ Carmec SG-1400
1 988 590 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SG 1400
SG 1400 — міцна чавунна проскошліфувально-фрезерна машина створена за найвищими стандартами сучасних високопродуктивних цехів і є доступним за ціною доповненням до будь-якого механічного цеху.
Цей верстат дає змогу обробляти площини всіх популярних чавунних, алюмінієвих, дизельних головок циліндрів, зокрема зі сталевими кришками маткир, і блоки циліндрів на повних обертах шліфувального шпинделя, що скорочує час оброблення.
<p>Відмітні риси верстатів SG 1400 Зарекомендоване собою рішення — жорстка чавунна станина, на якій стіл ковзає призматичними напрямними під час постійного змащення. Плавно регульована швидкість переміщення столу забезпечує точне оброблення поверхні головки циліндрів, що також забезпечує необхідну шорсткість для широкого діапазону використовуваних прокладкових матеріалів. Прецизійне кулько-гвинтове передавання з ремінним приводом забезпечує плавну роботу й стабільнішу швидкість навіть за повільного подавання. Двигун шпинделя обертається зі змінною швидкістю, керованою інвертором Siemens SINAMICS V20. Зручні користувацькі органи керування розташовані на панелі керування, встановленому на поворотному важелі, і містять швидке подавання робочої голови та столу. Керування дає змогу працювати в ручному, напівавтоматичному та програмованому автоматичному режимі. Як опцій доступні корисні аксесуари, як-от регульований кріплення для головок циліндрів, комплект для кріплення V-подібних блоків циліндрів тощо.Шліфувальний круг (модель SG1400).
Сегментований шліфувальний круг забезпечує високу точність і чистоту шліфування без припалювання та задирок.
Пристрій для виправлення шліфувального кола
Сегментований шліфувальний круг періодично потребує виправлення, щоб тримати високу точність і чистоту шліфування.
Інструмент для фрезерування (SG 1400): встановлення різця 12x70 мм на шліфувальне коло для оброблення алюмінієвої головки циліндрів
Шліфувальна бабка: робочий цикл з автоматичним подаванням шліфувального кола
Панель керування: робочий цикл з автоматичним подаванням шліфувального кола —
Індикатор контролю глибини шліфування.
Корисний пристрій для швидкого та точного вивірювання положення деталі для мінімального знімання під час оброблення поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1480/1950 кг |
| Габаритні розміри | 2600×1250×2050 мм |
| Діаметр шліфувального кола | 405 мм |
| Макс. поздовжнє переміщення столу | 1420 мм |
| Макс. ширина заготівки | 415 мм |
| Потужність шпинделя | 4.2 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Споживана потужність | 5 кВт |
| Робоча довжина | 1200 мм |
| Розмір столу | 1300×310 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 500 - 1350 об/хв |
| Транспортні габарити | 2750×1280×2300 мм |
| Частота обертання шліфувального кола | 500 — 1350 об/хв |
- Ціна: 1 988 590 ₴





