
Стенд для перевірки герметичності Carmoc PTR 1600XLH
943 120 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: PTR 1600XLH
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стенд для перевірки герметичності Carmec PTR 1600XLH призначений для виявлення мікротріщин у виробах. Максимальний розмір деталі — 1350x460x410 мм. Максимальна вага деталі — 300 кг.
Застосовується для тестування внутрішніх порожнин ГБЦ на наявність і місце розташування тріщин. Для цього деталь герметизується й поміщається у ванну з гарячою водою. Потім через одне з отворів подається стиснене повітря. Якщо на поверхні води з'явилися бульбашки повітря, що виходять від тестованої деталі, то це свідчить про наявність тріщин.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 660 кг |
| Габаритні розміри | 1920×1200×1800 мм |
| Вантажність | 300 кг |
| Рух угору-вниз | 550 мм |
| Діапазон робочих температур | 0÷90°C |
| Місткість бака | 710 л |
| Максимальний розмір деталі | 1350x460x410 мм |
| Напруга | 380 В |
| Споживана потужність | 9 кВт |
| Тривалість опускання | 10 с |
| Робочий тиск | 4-6 Барів |
| Транспортні габарити | 2220×1400×1500 мм |
| Частота обертання | 4 об./хв |
- Ціна: 943 120 ₴





