
Стенд для перевірки герметичності Carmoc PTR 1600L
767 630 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: PTR 1600L
Ефективний гідравлічний тестер тиску (опресувальний випробувальний стенд) дає змогу швидко та легко виявляти тріщини та нещільності, а також контролювати водонепроникність у контурах охолодження головок циліндрів і блоків двигуна.
Машина цього типу була спеціально розроблена для безперервного використання, зручна та проста в експлуатації. Крім того, машина вимагає мінімуму обсягу обслуговування і постачається повністю обладнаною, з високоякісними вбудованими функціями безпеки.
Тестер тиску працює за основним принципом, який полягає в глушині всіх отворів контуру охолодження головки блока циліндрів за допомогою гумових пробок і подальшого подавання стисненого повітря в контур.
Спочатку необхідно притиснути прозору пластину до головки циліндрів за допомогою кріплення. Між пластиною й площиною головки попередньо встановлюються гумові прокладки, що ущільнюють вікна. Подальше опускання головки в гарячу воду та подавання стисненого повітря в сорочку дають змогу спостерігати місця негерметичності через пластину. Потім головка циліндрів занурюється у ванну з гарячою водою, і для видалення бульбашок повітря і зручності контролю платформа з головкою циліндрів може обертатися всередині ванни. Далі, якщо головка циліндрів має якісь тріщини або наскрізні пори, на поверхні води у ванні спостерігатиметься потік бульбашок повітря.
Тестер тиску обладнаний програмованим нагрівачем, який дає змогу щодня нагрівати воду. Температура води регулюється за допомогою електронного термостата.
Гідравлічні важелі переміщують люльку, що утримує тестовану деталь. Люлька переміщається вертикально за допомогою гідравлічної системи. Люлька також може обертатися на 360 градусів, що неабияк полегшує перевірку всіх сторін головки блока циліндрів під будь-яким кутом.
Бак для води та кришка теплоізольовані, що запобігає втраті тепла та неабияк знижує експлуатаційні витрати машини.Вода нагрівається за допомогою двох елементів потужністю 4,5 кВт. Машина обладнана запобіжним механізмом, який контролює рівень води.
Щоб уникнути можливих травм і непотрібних ризиків, робочий ланцюг машини становить 24 В низької напруги.
Відмітні риси параметрів: Європейське виробництво! Теплоізольований сталевий резервуар для економічного споживання електроенергії та зменшення операційних витрат. Нагрівальний елемент: легкозамінні ТЕНи потужністю 4,5 кВт. Швидка та проста система затискання головок циліндрів. Гідравлічне опускання — підіймач платформи з головкою циліндрів. Електромеханічне обертання поворотної рами для полегшення тестування головки циліндрів і швидкого виявлення тріщин. Легке регулювання тиску повітря під час тестування. Електронне регулювання за допомогою термостата та контроль температури до 90 °C. Можливість тестування блоків циліндрів двигунів різних типів, включно з V-подібними. Стандартний комплект обладнання містить усе необхідне для роботи.| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 510/735 кг |
| Габаритні розміри | 1920×1050×1800 мм |
| Вантажність | 300 кг |
| Рух угору-вниз | 490 мм |
| Діапазон робочих температур | 0÷90°C |
| Місткість бака | 590 л |
| Потужність гідравлічного двигуна | 0,75 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Споживана потужність | 9 кВт |
| Тривалість опускання | 10 с |
| Транспортні габарити | 2220×1400×1450 мм |
| Частота обертання | 4 об./хв |
- Ціна: 767 630 ₴




