
Станок для проточування гальмівних дисків Carmec BDL 3000SP
592 180 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: BDL 3000SP
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Станок для проточування гальмівних дисків Carmec BDL 3000SP - призначений для проточування гальмівних дисків вантажних автомобілів без зняття їх зі ступиці.
Станок спроектований для швидкого оброблення гальмівних дисків на осі автомобіля, автобуса та інших транспортних засобів. Підходити як для традиційних мостів, так і для редукторних.
Подача різального інструменту контролюється електронікою, що забезпечує чудову якість обробки.
За один прохід проводиться обробка обох поверхонь диска.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 235 кг |
| Габаритні розміри | 1100×1100×1150 мм |
| Максимальна товщина диска | 70 мм |
| Максимальний робочий діаметр | 500 мм |
| Мінімальний робочий діаметр | 120 мм |
| Робоча ширина | 140 мм |
| Швидкість обертання | 30-65 об./хв |
| Швидкість подавання | 0÷28 мм/хв |
- Ціна: 592 180 ₴





