
Верстат для проточування гальмівних колодок на осі Carmec GTTC580
548 340 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: GTTC 580
Верстат для проточування гальмівних колодок на осі Carmec GTTC580 — ідеальний верстат для точення гальмівних колодок на вантажних автомобілях.
Механічна обробка здійснюється безпосередньо на осі редукційної втулки або за допомогою відповідних аксесуарів, на звичайних осях (також із внутрішнім підшипником).
Верстат встановлений на візку, який регулюється за висотою, повертається й автоматично вирівнюється, що забезпечує швидке та просте встановлення.
Висока швидкість обертання за 90 об/хв (в обох напрямках) разом із періодичним подаванням 0,6 мм/об. і регульований кінцевий вимикач, гарантує короткі цикли оброблення, забезпечуючи чудове оброблення поверхні, циліндричну точність і точність концентричності.
Збільшений редуктор (1,8 кВт) дає верстату можливість працювати у важких умовах (подвійний або потрійний диференціал, з'єднаний трансмісійний вал, охолоджена олія тощо).
Пристрій плавного пуску контролює потужність, що запускає машину поступово без ривків.
Стандартне обладнання доповнюється зручним і добре видимим зчитувальним приладом і системою пилозбірника.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 160 кг |
| Габаритні розміри | 670x950x1150 мм |
| Максимальна глибина гальмівної колодки | 290 мм |
| Максимальний діаметр обточки | 480 мм |
| Мінімальний діаметр обточки | 230 мм |
| Потужність двигуна | 2,5 к.с. (1,8 кВт) |
| Періодичність подавання | 0,6 мм/хв |
| Швидкість обертання | 90 об/хв |
- Ціна: 548 340 ₴




