
Крісло Режисер із полицею NeRest NR-33, чорний
2 440 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100544_3
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Режисер із полицею NeRest NR-33 у чорному кольорі чудово підійде для кемпінгу, туризму, риболовлі завдяки ергономічному та практичному дизайну. А також стане в пригоді в багатьох інших випадках, де потрібно швидко й без зусиль обладнати сидяче місце.
Конструкція крісла передбачає наявність складаної полички збоку, на якій зручно розмістити пляшку води, склянку або закуску.
Тканинні боковини обладнані місткими кишенями, щоб необхідні речі (напр. телефон, снеки, рибальські снасті) завжди були під рукою.
Крісло NR-33 дуже легко складається й розкладається, що забезпечує комфорт транспортування та зберігання виробу.
Міцний матеріал сидіння (оксфорд 600D + ПВХ) відзначається довговічністю, а каркас, виготовлений зі сталевої труби з полімерним напиленням (Ø 25 * 16 мм), гарантує міцність конструкції — виріб дуже стійко стоїть на землі, ніжки стільця не в'ються в почве.
Крісло Режисер із полицею NeRest NR-33 також зручно використовувати як режисерське крісло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 460 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з упаковкою | 6,1 кг |
| Каркас | Ø 25/16 мм сталь із полімерним напиленням |
| Матеріал полиці | ламінована вологостійка фанера |
| Матеріал сидіння крісла | Оксфорд 600D+ ПВХ |
| Переваги | • ергономічний дизайн • складана конструкція • тканинні боковини з місткими кишенями • зручна складана бічна полиця • якісні матеріали |
| Розмір у складеному вигляді | 20х45х85 см |
| Розмір виробу (ШхГхВ) | 55х46х85 см |
| Розмір полиці (ШхГхТовщ) | 17х44х0,9 см |
| Розмір сидіння (ШхГ) | 45х39 см |
| Розмір спинки (ШхВ) | 50х45 см |
| Розмір упаковки | 22х47х87 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Упаковка | п/е пакет |
- Ціна: 2 440 ₴




