
Прес ручний Holzmann DOP 3000
19 870 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: DOP3000
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прес ручний Holzmann DOP 3000 — використовується в ремонтних і виробничих цілях. Завдяки високоякісним зубцям, прес дає змогу випресовувати підшипники, втулки та інші деталі невеликої висоти. Посилена Т-подібна конструкція зі щільного металу не деформується в процесі роботи. Зусилля з ручки на шток передається зубчастою шестернею. Важіль переміщається всередині осі обертання, збільшуючи або зменшуючи плече. Це дає змогу розвивати зусилля на виході до 3 тонн (Stalex АР-3).
Особливості:
рівна поверхня столу гарантує перпендикулярність кутів. точно відфрезеровані зубці для точної роботи для запресовування та випресовування підшипників, втулок та інших деталей для всіх різновидів ремонтних і виробничих робіт| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45/46 кг |
| Виліт штока | 315 мм |
| Висота основи | 450х200 мм |
| Висота робочого столу | 30 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Діаметр робочого столу | Ø185 мм |
| Довжина важеля | 510 мм |
| Довжина штока | 430 мм |
| Макс. висота деталі | 285 мм |
| Найбільша вісь важеля | 440 мм |
| Загальна висота | 615 мм |
| Площа рейки (штока) | 38х38 мм |
| Робочий стіл має 4 пази різної ширини | 23/27/23/38 мм |
| Розмір основи | 450х200 мм |
| Транспортні габарити | 470х230х600 мм |
| Усилие | 3 т |
| Ширина паза в основі | 64 мм |
- Ціна: 19 870 ₴

