
Верстат для згинання KARMAK Karbend BB 76MK official
644 250 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: BB76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат для згинання KARMAK Karbend BB 76 використовується для виконання різних робіт, пов'язаних із обробленням металу тиском, як-от гнучкість труб, стрижні або профілі.
Машини Karbend ефективні, довговічні, прості у виготовленні та використанні. Завдяки своїй компактній конструкції ці машини недорожні для придбання й експлуатації. Тому вони є ідеальним рішенням для середньо- та дрібносерійного виробництва. Апарати Karbend відповідають усім чинним стандартам безпеки та постачаються готовими до використання.
Стандартна комплектація:
Привод ролика безпосередньо від механічного редуктора Інвертор для плавного регулювання швидкості ролика Панель керування з цифровою індикацією Колеса для вільного пересування виробничим цехом Система швидкої зміни інструмента Запобіжний вимикач Сертифікат CE Надійна та точна конструкція машини й аксесуарів Комплектуючі від відомих і перевірених виробників Полиці для інструментів і приладдя Переведено за допомогою DeepL.com (безплатна версія)| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 550 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: | 1200x630x950 мм |
| Крутний момент | 12700 Нм |
| Максимальний радіус вигину | 450 мм |
| Максимальний кут згину | 180º |
| Потужність двигуна | 4 кВт |
| Плоский брусок | 50х10 мм |
| Профіль | 50х50 мм |
| Размеры стола | 1010х580 мм |
| Швидкість згинання | 3 об/хв |
| Стрижень | ø 45 мм |
| Труба | ø 12–76 мм |
- Ціна: 644 250 ₴







