
Ножиці LEATHERMAN Raptor ResponseMK official
5 106 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Готово к отправке
- Код: 832965
Leatherman Raptor™ містить інструменти, необхідні військовим, пожежним та іншим службам екстреної допомоги для швидкої та безпечної роботи у надзвичайних ситуаціях.
Мультитул розроблений за участю медпрацівників, військових та пожежників: саме тому в Raptor є все необхідне для першої допомоги без перевантаження непотрібними інструментами, що часом ускладнюють оперативне реагування в умовах, що загрожують життю.
Інструменти:
1. Складні медичні ножиці зі сталі 420 НС
2. Кусачки для кілець
3. Лінійка (5см)
5. Ключ для кисневого балона
Особливості:
• Нержавіюча сталь
• Змінна кишенькова кліпса
• Отвір для шнура
• 25 років гарантії
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leatherman |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 157 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 48 мм |
| Довжина, см | 10,9 см |
| Загальна довжина, мм | 184 мм |
| Цвет | Crimson |
| Количество функций | 4 |
| Марка сталі | 420HC |
| Материал | Stainless steel |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Материал чехла | немає |
| Пакування | Картонна коробка |
| Размер | повнорозмірний |
| Ширина | 4,3 см мм |
- Цена: 5 106 ₴



