
Мультиінструмент LEATHERMAN CURL, синтетичний чехол, карт. кор.MK official
460 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Нет в наличии
- Код: 832932
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Leatherman Curl - це нова модель в традиційній лінійці звичних інструментів американського виробництва.
Міцна збірка, традиційна конструкція, оптимальний розмір для подібної комплектації. І приємна ціна.
Вдохновлёенний бестселером моделі Wave, Curl включає в себе:
пассатижи
Звичайні плоскогубці
Кусачки для твердого дроту
Кусачки
Клинок зі сталі 420HC
Підпружинений ножиці
Напилок по дереву / металу
Напилок з алмазним напиленням
Шило з швейним вушком
Великий тримач для біт
Середня плоска викрутка
Відкривачка для банок
Відкривачка для пляшок
Інструмент для зачистки дротів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leatherman |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 212 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 76 |
| Довжина, см | 10 см |
| Загальна довжина, мм | 100 мм |
| Цвет | Silver |
| Количество функций | 15 |
| Материал | 420HC Stainless Steel |
| Матеріал клинка | сталь |
| Материал чехла | Нейлон |
| Пакування | Картонна коробка |
| Размер | повнорозмірний |
| Ширина | 3,15 см мм |
- Цена: 460 ₴





