
Мультиінструмент LEATHERMAN BOND, синтетичний чохол, карт. кор.MK official
3 910 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Готово к отправке
- Код: 832936
АКЦІЯ ДІЄ ТІЛЬКИ ЗА УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ПОКУПКИ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ STVOL.UA.
КЛІПСА ЙДЕ В ПОДАРУНОК ТІЛЬКИ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ІНТЕРНЕТ-ЗАМОВЛЕННЯ.
Натхненний легендарним мультіінструментом PST Тіма Лезермана, Bond поєднує в собі мінімалістичний дизайн з функціональними інструментами. Ця робоча конячка з нержавіючої сталі вагою всього 140 грам містить 14 основних інструментів, включаючи плоскогубці, надійний клинок з 420 ой стали і набір стандартних викруток.
Рукоятки Bond мають форму, що забезпечує зручний хват при використанні. Ідеально підійде як початківцю, так і замінить застарілий мультитул. Bond комплектується нейлоновим чохлом. Для більш зручного перенесення - поєднайте його з змінною кліпсою (подарунок, обмежена пропозиція).
Leatherman з гордістю надає 25-річну гарантію на всі свої інструменти, тому ви можете бути впевнені, що ваш мультитул прослужить вам все життя.
У комплект входять:
Пассатижі
Звичайні плоскогубці
Кусачки для твердого дроту
Кусачки
Інструмент для зачистки дротів
Клинок зі сталі 420HC
Шило
Відкривачка для банок
Відкривачка пляшок
Напилок по дереву / металу
Викрутка Філліпс
Викрутка середнього розміру
Маленька викрутка
Лінійка (4 дюйма | 10 см)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leatherman |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 176 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 72 мм |
| Загальна довжина, мм | 100 мм |
| Цвет | Silver |
| Количество функций | 14 |
| Марка сталі | 420HC |
| Материал | 420HC Stainless Steel |
| Матеріал клинка | сталь |
| Материал чехла | Нейлон |
| Пакування | Картонна коробка |
| Размер | повнорозмірний |
| Ширина | 3 см мм |
- Цена: 3 910 ₴





