
Мультиінструмент LEATHERMAN Squirt PS4 картонна коробкаMK official
2 416 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Нет в наличии
- Код: 831227
Модель Squirt PS4 - ідеальний помічник на кожен день, а також для мандрівників та майстрів, які працюють з маленькими предметами. Основні інструменти - це зручні маленькі плоскогубці та ножиці. Це найменший повноцінний мультитул на базі пасатижів у лінійці бренду.
Squirt PS4 змусить вас задуматися, як ви взагалі обходилися без нього. З плоскогубцями, ножицями та багатьма іншими функціями цей легкий міні-інструмент стане в нагоді для всього: від відрізання волосіні до загортання подарунка на день народження в дорозі. Чохол продається окремо.
Інструменти:
1. Підпружинені гострогубці
2. Підпружинені пасатижі
3. Підпружинені кусачки для дротів
4. Ніж зі сталі 420HC
5. Ножиці
6. Середньорозмірна викрутка
7. Викрутка плоска/Phillips
8. Напильник по дереву/металу
9. Відкривачка для пляшок
Особливості:
• Кільце на зв'язку ключів
• Корпус із 100% нержавіючої сталі
• Рукоятки з анодованого алюмінію
Розміри:
Закритий – 5,72 см
Довжина леза – 4,06 см
Вага – 56 грн.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leatherman |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 56 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 40 мм |
| Довжина, см | 5,72 см |
| Загальна довжина, мм | 57 мм |
| Цвет | Red |
| Количество функций | 9 |
| Марка сталі | 420HC |
| Материал | 420HC Stainless Steel |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | 6061-Т6 Aluminum |
| Материал чехла | немає |
| Пакування | Картонна коробка |
| Размер | брелочний |
| Ширина | 1,98 см мм |
- Цена: 2 416 ₴


