
Мультитул Leatherman Free T2MK official
3 266 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Готово к отправке
- Код: 832682
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Революційно нова лінійка Leatherman! Тепер витяг інструментів і відкриття плоскогубців стає ще простіше! В основі нової лінійки лежить магнітне відкриття і закриття інструментів для полегшення оперування і збільшення терміну служби. Серія Т - варіанти для повсякденного носіння. Стильний аксесуар з безліччю корисних опцій!
В Т2 8 інструментів:
клинок зі сталі 420НС
шило з швейним вушком
відкривачка для пляшок
міні-інструмент типу важеля
іструмент для відкриття пластикових пакувань
хрестова викрутка Phillips
середня плоска викрутка
міні-плоска викрутка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leatherman |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 94 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 56 мм |
| Довжина, см | 9,3 см |
| Загальна довжина, мм | 93 мм |
| Цвет | Silver |
| Количество функций | 8 |
| Марка сталі | 420HC |
| Материал | Сталь |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Материал чехла | немає |
| Размер | кишеньковий |
| Ширина | 2,4 см мм |
- Цена: 3 266 ₴



