
Мультитул Leatherman Free P4MK official
9 200 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Готово к отправке
- Код: 832642
Революційно нова лінійка Leatherman! Тепер витяг інструментів і відкриття пасатижів стає ще простішим! В основі нової лінійки лежить магнітне відкриття і закриття інструментів для полегшення оперування і збільшення терміну служби.
Моделі серії P базуються на безумовному хіті продажів - Leatherman Wave.
21 корисна і неймовірно зручна опція:
тонкі пасатижі
пасатижі
змінні кусачки для проводів
змінні кусачки для товстих дротів
ніж зі сталі 420НС
серейторний клинок зі сталі 420НС
підпружинені ножиці
пила
іструмент для відкриття пластикових пакувань
міні-інструмент типу важеля
шило з швейним вушком
відкривачка для пляшок
інструмент для зачистки проводів
лінійка (1,41 дюйма | 25 мм)
напилок по дереву і металу
консервний ніж
інструмент для опресовування електричних роз'ємів
хрестова викрутка Phillips
середня плоска викрутка
мала плоска викрутка
мініатюрна плоска викрутка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leatherman |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 243 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 70,2 мм |
| Довжина, см | 10,78 см |
| Загальна довжина, мм | 163,9 мм |
| Цвет | Silver |
| Количество функций | 21 |
| Марка сталі | 420HC |
| Материал | Сталь |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Материал чехла | Нейлон |
| Пакування | Картонна коробка |
| Размер | повнорозмірний |
| Ширина | 3,4 см мм |
- Цена: 9 200 ₴




