
Мультиінструмент LEATHERMAN Skeletool, картонна коробкаMK official
4 646 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Нет в наличии
- Код: 832209
У моделі Leatherman Skeletool зібрані всі найнеобхідніші інструменти, відмінна риса - вага всього 140 грам.
Інструменти:
• Пасатижі
• Тонкі пасатижі
• Кусачки для дротів
• Комбіноване лезо зі сталі 420HC
• Кліпса карабін / Відкривачка для пляшок
• Великий Bit Driver
Особливості:
• Знімна кишенькова кліпса
• Корпус з нержавіючої сталі
• Рукоятки з нержавіючої сталі з алюмінієвими вставками 6061-T6
• Фіксуються всі леза і інструменти
• 25 річна гарантія
• BIT KIT: Phillips # 1 і # 2, Викрутки 3/16 "і 1/4"
Розміри:
Закритий - 10 см
Довжина леза - 6,6 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leatherman |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 142 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 66 мм |
| Довжина, см | 10 см |
| Загальна довжина, мм | 100 мм |
| Цвет | Blue |
| Количество функций | 7 |
| Марка сталі | 420HC |
| Материал | 420HC Stainless Steel |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Материал чехла | немає |
| Пакування | Картонна коробка |
| Размер | кишеньковий |
| Ширина | 3,15 см мм |
- Цена: 4 646 ₴



