
Мультиінструмент LEATHERMAN RebarMK official
5 060 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Готово к отправке
- Код: 831557
Leatherman Rebar. 17 функцій
У моделі Rebar фанати бренду Leatherman неодмінно розпізнають риси від Super Tool® 300 і PST®. Як і в Super Tool 300, пасатижі Rebar оптимально підходять для великих навантажень, а змінні губки кусачок роблять Rebar одним з кращих чотирьохдюймових інструментів Leatherman. Rebar безумовно стане незамінним помічником і на будівництві, і при дрібному домашньому ремонті.
Інструменти:
-
Тонкі пасатижі
-
Звичайні пасатижі
-
Змінні кусачки для дроту
-
Змінні кусачки для твердого дроту
-
Обжимка електричних контактів
-
Інструмент для зачистки проводів
-
Клинок зі сталі 420НС
-
Серрейторний клинок зі сталі 420НС
-
Пила
-
Шило з отвором для нитки
-
Лінійка (8 дюймів / 19 см)
-
Відкривачка консервних банок
-
Відкривачка пляшок
-
Напилок по дереву / металу
-
Викрутка Філліпс
-
Велика викрутка
-
Мала викрутка
Особливості:
-
Кільце для кріплення
-
Корпус з нержавіючої сталі
-
Рукоятки з нержавіючої сталі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leatherman |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 190 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 74 мм |
| Довжина, см | 10,68 см |
| Загальна довжина, мм | 101 мм |
| Цвет | Silver |
| Количество функций | 17 |
| Марка сталі | 420HC |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Материал чехла | Нейлон |
| Пакування | Картонна коробка |
| Размер | повнорозмірний |
| Ширина | 3 см мм |
- Цена: 5 060 ₴





