
Стілець садовий пластиковий BICA Alta, графітMK official
926 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8003723400289
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний і міцний Стілець садовий пластиковий BICA Alta у практичному кольорі графіт, призначений для облаштування будь-якого відкритого простору — саду, тераси, зони барбекю, парків, веранди, заходів просто неба, дачного відпочинку та багато чого іншого. Конструкція виробу забезпечує його використання на газонах, гравії або високоабразивних покриттях.
Завдяки якості використаних матеріалів виріб поєднує чудову функціональність і мінімалістичний дизайн. Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт. Стілець не вимагає збирання й не схильний до іржавіння й гниття, завдяки неметалевій рамі. Матеріал виробу містить водонепроникне оброблення, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не блякне й не тьмяніє. Гладка поверхня стільця Alta забезпечує легке миття й чищення.
З увагою до сучасних тенденцій італійський бренд BICA пропонує нові пропозиції для комфортного проведення часу на природі відповідно до норм EN581-1/2/3. Вся продукція BICA виготовляється за технологією лиття під тиском із поліпропілену, належного перероблення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bica |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Антрацит |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Переваги | • ергономічний дизайн • гладка поверхня • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий у догляді • конструкція передбачає штабелювання |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 58х61х88 см |
| Розмір упаковки | 60х63х90 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Упаковка | картон |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ширина стільця | 610.0 |
| Глибина стільця | 560.0 |
| Висота сидіння стільця | 440.0 |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 880.0 |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Вага | 3.0 |
| Чохол для зберігання й транспортування | False |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | False |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 926 ₴









