
Стіл-скриня Keter Vigo, графіт, 50 лMK official
1 441 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8711245155517
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-скриня Keter Vigo, 50 л у стильному кольорі графіт поєднує в собі зручний і компактний столик із додатковою функцією зберігання. Виріб підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього користування. Це чудовий варіант для саду, тераси, балкона, веранди та універсальне рішення для зберігання речей, одночасно може доповнити будь-який простір, як столик для напоїв і закусок або підставка для декору.
Завдяки якості використаних матеріалів виріб поєднує чудову функціональність і ергономічний дизайн. Стіл-скриня не схильна до іржавіння й гниття завдяки неметалевій рамі. Матеріал містить водонепроникне оброблення, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не блякне й не тьмяніє. Стіл-скриня Keter Vigo захоплює витонченою стилізацією під плетений ротанг і міцною та легкою в догляді конструкцією з пластику, що має високу зносостійкість.
Монтаж виробу займає мінімум часу та не вимагає жодних інструментів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 |
| Вага з упаковкою | 2,6 кг |
| Висота в складеному вигляді | 150 |
| Глибина в складеному вигляді | 370 |
| Довжина | 370 |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Загальний об'єм | 50 |
| Вигорання у стільниці для парасолі | Ні. |
| Корисний об'єм | 38,2 л |
| Переваги | • ергономічний багатофункціональний дизайн • стилізація під штучний ротанг • легке складання • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий у догляді |
| Розмір упаковки | 39х39х15 см |
| Упаковка | картон |
| Ширина в складеному вигляді | 370 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Ротанґ |
- Ціна: 1 441 ₴










