
Набір меблів Keter Emily Balcony set з подушками, графітMK official
8 232 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8711245148274
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний і зручний набір меблів Keter Emily Balcony set з подушками в стильному кольорі графіт призначений для облаштування будь-якого відкритого простору — саду, тераси, зони барбекю, веранди, заходів на свіжому повітрі та багато іншого. Також завдяки своїм невеликим розмірам комплект може бути використаний як меблі для балкона або кафе. До складу набору входять 2 комфортні крісла, укомплектовані подушками, і кавовий столик.
Завдяки якості використаних матеріалів виріб поєднує чудову функціональність і ергономічний дизайн. Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт. Меблі не піддаються іржавінню та гниттю завдяки неметалевій рамі. Матеріал комплекту містить водонепроникне оброблення, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не блякне й не тьмяніє. Набір меблів Keter Emily Balcony set захоплює витонченим сітчастим оздобленням, а також міцною та легкою в догляді конструкцією з пластику, що має високу зносостійкість.
Монтаж набору займає мінімум часу та не вимагає жодних інструментів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага набору | 11 кг |
| Вага з упаковкою | 14 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Комплектація | • крісла — 2 шт. • подушки — 2 шт. • столик |
| Максимальне навантаження на крісло | 110 кг |
| Максимальне навантаження на стіл | на центр — 50 кг; на край — 20 кг |
| Матеріал набору | поліпропілен |
| Переваги | • ергономічний дизайн • стильна поверхня • легке складання • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий у догляді |
| Розмір крісла (ДхШхВ) | 68х64х75 см |
| Розмір столу (ДхШхВ) | 65х42х47 см |
| Розмір упаковки | 70х70х54 см |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Графіт |
- Ціна: 8 232 ₴









