
Стілець-табурет ТЕ-27 пластиковий, білий, 27 смMK official
418 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4000810002504
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець-табурет ТЕ-27 зроблений із якісного матеріалу — поліетилену високої щільності (HDPE), що забезпечує його надійність і довговічність, а також можливість витримати навантаження до 100 кг. Табурет підійде для кемпінгу та туризму завдяки ергономічному та практичному дизайну.
Через особливості матеріалу табурет добре очищається від бруду, а також не піддається впливу вологи та води, що виключає корозію, тому виріб практично використовувати, як стілець для душу. Завдяки легкій вазі та компактності (ніжки легко відгвинчуються) стілець зручно зберігати та транспортувати. Гумові насадки на кінцях ніжок забезпечують фіксацію та стійкість стільчика на поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота сидіння стільця | 270 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 360 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Колір | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 2,2 кг |
| Матеріал стільця | пластик HDPE |
| Особливості | гумові насадки на ніжках |
| Розмір у складеному вигляді (В*Д*Ш) | 15*37*30 см |
| Розмір виробу (Ш*В*Г) | 30*27*36 см |
| Розмір сидіння (Ш*Г) | 30*33 см |
| Розмір упаковки | 30*15*37 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Упаковка | п/е пакет |
- Ціна: 418 ₴




