
Ізотермічний контейнер Adriatic 12 л, бірюзовийMK official
1 058 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8002936924025
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний і компактний ізотермічний контейнер Adriatic, 12 л у привабливому бірюзовому кольорі, виготовлений з ударостійкого пластику, що не містить у своєму складі бісфенолу А й інших шкідливих речовин.
Термоізоляція забезпечується завдяки суцільному полістеролу в корпусі, що повторює форму контейнера без розривів. У кришці пласт полістеролу немає. Контейнер призначений для збереження температурного режиму до 12 годин (з застосуванням акумуляторів температури).
Термобокс безпечний для здоров'я й довкілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adriatic |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1130 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Висота | 37.5 см |
| Глибина | 19 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,13 |
| Місткість | 6 пляшок об'ємом 0,5 л; 3 шт – 1,5 л; 2 шт – 2 л |
| Гарантія | 14 календ. дн |
| Матеріал | ударостійкий пластик, термоізоляція — суцільна куля поліестеролу в корпусі без швів |
| Особливості | • ударостійкий матеріал не містить бісфенолу А та інших шкідливих речовин • термобокс, безпечний для здоров'я та довкілля |
| Розмір зовнішній (Д*Ш*В) | 30*19*37,5 см |
| Розмір упаковки | 32*22*39 см |
| Збереження температурного режиму | до 12 годин із використанням акумуляторів холоду. |
| Упаковка | П/е |
| Фільтр обсягу термобоксів | 11-20 л. |
- Ціна: 1 058 ₴




