
Ізотермічний контейнер Latitude 52, 49 л, червонийMK official
4 998 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 0342235034062
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ізотермічний контейнер IGLOO® Latitude 52 оптимального розміру в привабливому сіро-червоному кольорі зроблений із типів пластику стійких до пошкоджень і підвищеного навантаження вразить своєю якістю й довговічністю.
Ізоляція корпусу Ultratherm® забезпечує тривале збереження температури всередині боксу до 3 днів під час використання акумуляторів холоду/тепла.
Cool Riser TechnologyTM — дно контейнера має особливу форму, що імітує ніжки, завдяки чому унеможливлюється контакт із нагрітими поверхнями та здійснюється вентиляція простору під контейнером, що дає змогу зберігати температуру всередині камери довше.
Зручні поворотні ручки для легкого навантаження та вивантаження з транспортного засобу з функцією петлі під час транспортування.
Додаткова функціональність ізотермічного контейнера IGLOO® Latitude 52 забезпечується чотирма підсклянниками опціального розміру на зовнішній стороні кришки, що дають змогу використовувати її як міністолику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Червоний |
| Час збереження температури | 72 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,2 |
| Висота | 37 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Матеріал | зовнішній ударостійкий пластик; внутрішній — екологічно безпечний пластик; між стінками — термоізоляційна піна |
| Загальний об'єм | 52 |
| Обсяг | 49.0 |
| Корисний об'єм | 49 л |
| Розмір зовнішній (Д*Ш*В) | 63*36,5*37 см |
| Внутрішній розмір (Д*Ш*В) | 53*32*30,5 см |
| Розмір упаковки | 65*39*39 см |
| Серія | LATITUDE |
| Збереження температурного режиму | до 3 діб (з акумуляторами холоду) |
| Упаковка | П/е |
| Фільтр обсягу термобоксів | 41-60 л. |
| Колір корпусу | сіро-червоний |
| Ширина | 36.5 мм |
- Ціна: 4 998 ₴






