
Ізотермічний контейнер Latitude 52, 49 л, синійMK official
6 174 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 0342235033836
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ізотермічний контейнер IGLOO® Latitude 52 оптимального розміру в практичному сіро-синьому кольорі виготовлений із типів пластику, стійких до пошкоджень і підвищеного навантаження, вразить своєю якістю й довговічністю.
Ізоляція корпусу Ultratherm® забезпечує тривале збереження температури всередині боксу до 3 днів у разі використання акумуляторів холоду/тепла.
Cool Riser TechnologyTM — дно контейнера має особливу форму, що імітує ніжки, завдяки чому унеможливлюється контакт із нагрітими поверхнями та здійснюється вентиляція простору під контейнером, що дає змогу зберігати температуру всередині камери довше.
Зручні поворотні ручки для легкого навантаження та вивантаження з транспортного засобу з функцією петлі під час транспортування.
Додаткова функціональність ізотермічного контейнера IGLOO® Latitude 52 забезпечується чотирма підсклянниками опціального розміру на зовнішній стороні кришки, що дають змогу використовувати її як міністолику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,2 |
| Матеріал | зовнішній ударостійкий пластик; внутрішній — екологічно безпечний пластик; між стінками — термоізоляційна піна |
| Загальний об'єм | 52 |
| Корисний об'єм | 49 л |
| Розмір зовнішній (Д*Ш*В) | 63*36,5*37 см |
| Внутрішній розмір (Д*Ш*В) | 53*32*30,5 см |
| Розмір упаковки | 65*39*39 см |
| Серія | LATITUDE |
| Збереження температурного режиму | до 3 діб (з акумуляторами холоду) |
| Упаковка | П/е |
| Фільтр обсягу термобоксів | 41-60 л. |
| Колір корпусу | Сіро-синій |
- Ціна: 6 174 ₴







