
Ізотермічний контейнер Sportsman 30, 28 л, беж-сірийMK official
4 263 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 0342235035670
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний і компактний ізотермічний контейнер IGLOO® Sportsman 30 у стильному сіро-бежевому кольорі виготовлений із типів пластику, стійких до пошкоджень і підвищеного навантаження.
Ізоляція корпусу Ultratherm® забезпечує тривале збереження температури всередині боксу до 3 днів під час використання акумуляторів холоду/тепла.
Cool Riser TechnologyTM — дно контейнера має особливу форму, що імітує ніжки, завдяки чому унеможливлюється контакт із нагрітими поверхнями та здійснюється вентиляція простору під контейнером, що дає змогу зберігати температуру всередині камери довше.
Передбачена конструкцією велика вертикальна ручка зручна під час перенесення та транспортування.
Розмір термобокса IGLOO Sportsman 30 дає змогу вміщати всередині пляшки об'ємом 2 літри у вертикальному положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Час збереження температури | 72 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 28 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 47 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,8 |
| Матеріал | зовнішній ударостійкий пластик; внутрішній — екологічно безпечний пластик; між стінками — термоізоляційна піна |
| Загальний об'єм | 30 |
| Корисний об'єм | 28 л |
| Розмір зовнішній (Д*Ш*В) | 47*28*42 см |
| Внутрішній розмір (Д*Ш*В) | 38,5*22*34 см |
| Розмір упаковки | 49*31*45 см |
| Серія | SPORTSMAN |
| Збереження температурного режиму | до 3 діб (з акумуляторами холоду) |
| Упаковка | П/е |
| Фільтр обсягу термобоксів | 21-40 л. |
| Колір корпусу | сіро-бежевий |
- Ціна: 4 263 ₴





